טלפון להזמנות: 04-3730018

blue (15)

, נדנדה איכותית לתינוק, מתקן נדנדות לתינוקות

yellow (6)

נדנדה לתינוק, נדנדת תינוק איכותית

נדנדת תינוק היא אחד ממתקני השעשועים המהנים ביותר לתינוקות ולפעוטות שלנו, תינוקות נהנים לראות את העולם בגובה הנדנדה, לשמוע את אמא, אבא, סבא או סבתא שרים שירים, ולחוש את תנועתה המרגיעה. מהם היתרונות של נדנדת תינוק? אילו סוגים קיימים? והיכן ניתן יהיה לשלב אותה?

נדנדה לתינוק היא מתקן שעשועים איכותי, שמאפשר גם לכם וגם לתינוקכם להינות מזמן איכותי ביחד של משחק ותנועה. היתרונות הרבים הופכים את הנדנדה למתקן חובה בכל בית בו יש תינוקות.

B_P

היתרון הראשון: נדנדת תינוק כאמצעי הרגעה

עוד מימי הבטן, תינוקות רגילים לתנועת "הקדימה ואחורה" תנועה מרגיעה במיוחד, שמאפשרת להם להרפות את השרירים ואת המתח, שאופף אותם. נדנדת תינוק מאפשרת תנועה דומה, אשר מרגיעה את התינוק, ומביאה לשמחה רבה והרפיה. וכשהתינוק שלנו שמח, גם אנחנו שמחים!

red (6)

היתרון השני: פעילות משפחתית נוחה

כל הורה, אשר נשאר בבית עם בנו, או מנסה "להעביר" ערב נעים יודע עד כמה נדרש הוא להיות יצירתי, הוא קורא ספרים, שר שירים, רוקד ריקודים, אך תינוקות קטנים, נשארים לעיתים אדישים לגירויים אלו, וכל מה שהם רוצים הוא לראות, לחקור ולבחון, במיוחד כאשר מדובר בתינוקות מגיל ישיבה עד גיל שנה וחצי, ( 8-18 חודשים) טווח הזמן, המתאים לשימוש במתקן. נדנדה לתינוק מהווה פתרון נהדר להורים רבים, אשר מעוניינים בשילוב פעילות חדשה ומרגשת, שתאפשר להם ולתינוקם בילוי משותף ומהנה.

a_P

היתרון השלישי: מתאימה לכל עונה

נדנדה לתינוק הוא מוצר נייד, קל וקומפקטי, שניתן להתקנה ולפירוק בכל מקום, בו ניתן לתלות אותה בבטחה. ולכן כאשר הימים חמים מדי, ולא נעים לצאת לגינה, או כגשם זלעפות מתדפק על החלונות, זה הזמן לתלות את הנדנדה וליצור לתינוק שלכם לונה פארק פרטי (תוכלו אף להזמין חברים ולהתנדנד בתורות).

blue (1)

אילו סוגי נדנדות לתינוק קיימות?

ישנם שלושה דגמים עבור נדנדת תינוק: דגם מכונית, דגם מושב, המאפשר אחיזה גם במדף, ודגם מושב, המאפשר אחיזה בחבלים, שלושת הדגמים ניתנים לתלייה עצמאית, מאובזרים בחגורות בטיחות, וסדרת מדבקות תואמת לטובת קישוט עצמי ביד חופשית. הדגמים הללו מתאימים מגיל ישיבה, בערך 8 חודשים (כאשר הילד מתיישב בעצמו). הנדנדה כל כך קומפקטית וקלה להרכבה, עד שניתן לשלב אותה בכל מקום בו יש קורה, או שניתן לתלות מלמעלה. היא תתאים בחדר המגורים, בחדר הילדים, במרפסת, בגינה, ואפילו ניתן לקחת אותה אתכם לפארק ולביקור משפחה.