טלפון להזמנות: 04-3730018

נדנדות לגינה, נדנדה לגינה

תיאור המוצר:

  • הנדנדות נמכרות כתוספת למתקני השעשועים.

נדנדת ״חגורה״ גמישה ורכה, שמתאימה עצמה למשתמש, וכמובן מאוד נוחה עקב כך. נדנדה סטנדרטית ביותר המגיעה עם רב דגמי מתקני החצר לילדים ותתאים לכם לכל מתקן שעשועים. ניתן להתאים את גובה הנדנדה (אורך החבלים) לפי הצורך בכל עת.
הנדנדה תוכננה לשלב בטיחות ועמידות, עשויה מחומרים חזקים ועמידים שישמרו ללא דופי על תקינותו ומפני סכנות בלאי כגון קרני שמש חזקות וממושכות, גשם, לחות ועוד.
הערכת כוללת:

  • משטח ישיבה
  • חבלים לחיבור הנדנדה והבסיס
  • כל שאר החומרים והחלקים הנדרשים להרכבת המתקן
  • כושר נשיאה עד 200 ק"ג

נדנדות לגינה ולחצר, מתקנים לנדנדות

יש לכם גינה פרטית ואינטימית ואתם מעוניינים לשדרג אותה עם תוספת של נדנדות לגינה ולאפשר גם לכם וגם לילדכם אזור משחקים מיועד, בלי הרבה בלגן וזמן פנוי לפעילויות אחרות? היום קיימות הרבה משפחות שמעוניינות לשחק עם הילדים במגלשות ובנדנדות בפארקים השונים ונאלצים להתמודד עם תורים ארוכים, עומסים גדולים והרבה תסכול. לפעמים הם נוטים לגוון, הולכים לפארקים אחרים – אבל גם שם, הכל עמוס, מלוכלך ולא תמיד שווה את הנסיעה. לכן, הקמת מגרש משחקים בגינה הפרטית בביתכם, יכול להיות הדבר הכי טוב שתחליטו לבצע. קיימים שלל מתקני שעשועים לילדים שניתן לרכוש במקומות רבים כמו: נדנדות לגינה, נדנדות איכותיות לילדים ובתי עץ מדהימים לילדים המותאמים לגודל של החצר או הגינה שלכם. אם נדמה לכם שזה יהפוך את האזור לצפוף וקשה לתזוזה, במידה ותבחרו את המתקנים הספציפיים והתואמים לגדלים של החצר, לא אמורה להיות שום בעיה.

red (15)

גן שעשועים יכול להיות קרוב אליכם מתמיד

מדובר ברעיון מדליק שהילדים מסוגלים להתאהב בו. אין ילד שלא אוהב לשחק במשחקים ואם אפשר לשחק איתם בחוץ, אין יותר טוב מזה. מאוד חשוב לשתף את הילדים בתהליך הרכישה של המתקנים, בשביל לוודא מה הם מעדיפים ואוהבים. חבל לבצע את הרכישה מבלי להתייעץ איתם. מדובר בגן שעשועים שהם מתכננים לשחק בו ולכן, בחירת משחקים ומתקנים רלוונטיים, ישדרגו את גן השעשועים החדש ויגרמו לילדים להשתוקק לחזור הביתה ולשחק במתקנים. ישנם אתגרים רבים שמתפתחים אצל הילדים ברגע שהם משחקים במתקנים הללו – פתאום יש להם אפשרות להכיר את היכולות העצמיות הפנימיות שהם לא היו מודעים להם קודם לכן, הם מעודדים את הילדים לעשות דברים שלא העזו, מפתחים יכולות מוטוריקה בהתאם לגילם ויותר מכך. התוספת הנוספת שמתרחשת ברגע שהילדים משחקים בגן המשחקים הביתי היא היכולת להרגיש בטוחים יותר, רמת הביטחון העצמי עולה ובמקביל גם המודעות האישית להתנהלות בשטח. לכן, יש חשיבות בהצבת מתקנים בביתכם ולא רק בשביל ההנאה אלא גם בשביל הפיתוח האישי, הקוגניטיבי והפיזיולוגי.

green (14)

נדנדות איכותיות לילדים

לפני כל תהליך רכישה חשוב מאוד לשים לב לגבי הבטיחות של המתקנים ובפרט, כשמדובר בנדנדות לגינה. הרבה אנשים נוטים לרכוש מגוון מתקנים שהילדים אוהבים מבלי לבדוק אם הם תואמים לגילם או האם הם מסוגלים לעמוד במשקל רב של כמה וכמה ילדים. לפעמים, הקמת גן שעשועים בגינה יכולה להיות אתגר לא קטן וצריך באמת לוודא אילו מתקנים יכולים להיות איכותיים, טובים וכאלה שיחזיקו לאורך זמן. קיימים מגוון מתקנים מגניבים שאפשר לשלב בגינה כמו: מתקנים מתנפחים, טרמפולינה, בתי עץ מדהימים לילדים, קוביית פעולה עם מנהרה, מגלשות בגדלים שונים, מתקנים משולבים וכדומה. ברגע שבוחרים מתקני שעשועים לגינה צריך לבחון את החומרים. ישנם הרבה חומרים שמשתמשים בהם בעשיית המתקנים כמו: ברזל, מתכת פלסטיק ואפילו מעץ. ניתן להשיג מגוון מתקנים ובשלל גדלים המותאמים לגינה שלכם – יש שנחשבים פשוטים יותר ויש את המאתגרים שיכולים לפתח את הילדים בהרבה בחינות. אולם, בחירת המתקנים צריכה להיות מותאמת לגילאים, לצרכים של הילדים, מבחינת הגדול וכדומה. כך שהמטרה הסופית שאתם תיצרו מקום שיהיה מהנה לילדים, במחיר משתלם, יחסוך לכם הרבה בלגן בהמשך והכי חשוב, מקום נוסף שמפתח את הילדים מבחינה מוטורית וקוגנטיבית.