טלפון להזמנות: 04-3730018

אביזר כתוספת למתקני שעשועים- מתקן נדנדות לילדים

מתקן שעשועים שלם

לצד מתקן נדנדות לילדים לחצר תמצאו אצלנו גם מתקני שעשועים מלאים המספקים שעות רבות של הנאה לילדים.
נדנדות איכותיות תלויות ממתקן עץ טבעי ואיכותי, בעל מראה טבעי, בדגם "מסיבת גן" שלנו.
לצד הנדנדה תמצאו גם מגלשה מרתקת אליה ניתן לעלות דרך בית העץ הקטן והמוצל.
החגיגה לקטנטנים משלבת סולם בטיחותי בעל חמש מדרגות בלבד המאתגר את הקטנטנים וקל לטיפוס ולמשחק.

הנדנדות שלנו הן חלק מאותה ילדות מופלאה בה המתקנים היו עשויים בקפידה מעץ מלא המעניק את התחושה הטבעית והבטוחה.
כל המתקנים נבנו תחת בקרה קפדנית על מנת לספק חווית משחק בטוחה לילדים – ללא חלקים חדים ותוך הקפדה על חיבורים מדויקים בין החלקים השונים בברגים איכותיים שאינם מתעייפים בקלות.

blue (16)

כיצד לבחור נדנדות לילדים לחצר בכמה צעדים קלים​

נדנדות ילדות מהוות הבילוי המושלם בכל גיל – גם כאשר גדלנו והפכנו להורים ולסבים. משהו בחוויה של התנועה המונוטונית מצד לצד מזכיר לנו את החוויה האולטימטיבית של התנועה דינה בתוך בטן האם. באמצעות המתקני שעשועים לחצר הם השקעה גדולה, ועם כל סוגי ציוד המשחקים הזמינים, הבחירה המתאימה לחצר שלכם יכולה להיות מבלבלת. בין אם אתם מחפשים מתקן משחקים פשוט ועומד או מתקן טיפוס לילדים לחצר , אנו ב swing-and-play נעזור לכם למצוא את ציוד המשחקים הטוב ביותר עבורכם!

red (8)

נדנדות לילדים לשימוש משפחתי וביתי

מתקן נדנדות לילדים לחצר פרי ידינו מהוות חלק בלתי נפרד מגני ילדים ומתקנים חינוכיים ברחבי הארץ, כאשר המותג שלנו מתקשר לאיכות, לעיצוב מרהיב ולעיצוב יצירתי של חוויית משחק שתוכננה היטב עבור הילדים. הנדנדות המחוברות לשרשרת כוללות גם מתקני אחיזה בטוחים על מנת שאצבעות הילדים לא יתפסו, חלילה, ובנויות בזווית על מנת למנוע נפילות. אנו יודעים כי בטיחות הילדים עומדת מעל לכל ומעצבים כל אחד מהמוצרים שלנו כאשר הילדים במרכז.

yellow (3)

חוויה חברתית: כל החברים באים להתנדנד

נדנדות משדרגות את הגינה הביתית והופכות אותה למרכז משיכה גם לחברים של הילדים. כאשר אתם הופכים את הבית למתחם מהנה גם הילדים זוכים לחוויה חברתית, הופכים ל"מקובלים" כבר בגיל הצעיר ביותר. מי לא ישמח להגיע לחצר הכוללת מתקנים מעוצבים ושעות רבות בהן אפשר לשחק בחוץ, על הדשא, לעזוב את מסכי הטלוויזיה ופשוט להתחבר לטבע. לסיכום, נדנדה לילדים לגינה מהווה חלק נפלא בילדותינו וכעת יש לכם הזדמנות להעניק מתנה זו גם לדורות הבאים. נדנדות כמתקן עצמאי או משולב יהפכו את החצר שלכם לחוויית משחק אולטימטיבית ובטוחה שתמשוך אליה גם הרבה חברים לשעות רבות של כיף.

green (15)

מתקני שעשועים לילדים

מגלשות לחצר ונדנדות לילדים לחצר הם האופציה המושלמת למשפחות עם קטנטנים. מתקן שעשועים נהדר יכול להפוך אפילו חצר אחורית קטנה למקום בו הדמיון משתחרר. עם מגוון רחב של מתקני שעשועים מכל הסוגים והגדלים, האפשרויות למגרש משחקים חלומי בחצר האחורית שלכם הן אינסופיות. מתקני שעשועים מעץ איכותי, יכולים לצמוח ולהתפתח עם ילדיכם כדי לתמוך בצרכים שלהם בפעילות גופנית וגירוי שכלי בשנים הבאות. רגליים אנו יכולים להגביר את קצב הנדנוד, לעלות מעלה מעלה ולתת לנדנדה להשיב אותנו חזרה אל הקרקע כאשר העיניים נישאות אל-על לשמיים התכולים מעלינו. זכרו, הנדנדה הייתה מקום המפגש שלנו, עשורים לפני הפייסבוק, בה כל החברים משחקים זה עם זה, מנדנדים וממתינים לתורם לעלות למתקן המבוקש ביותר. כאשר אנו חושבים על חוויות הילדות שלנו אנו יכולים לתכנן אילו חוויות ילדות נעצב גם לילדינו. עם מתקני חצר לילדים המיוצרים באיכות הגבוהה ביותר השמיים הם הגבול. הביטו בקטלוג שלנו ובחרו אילו נדנדות הייתם רוצים לראות בגינה שלכם.

red (5)

כיצד לבחור מערך משחק חיצוני

ציוד המשחקים הטוב ביותר פונה לגילאי הילדים שישתמשו בו. לכן יש לנו מגוון רחב של ציוד מתאים לכל חצר, תקציב וילד. מגוון המתקנים שלנו מספקים שעות של משחק ותרגול מיומנות מוטורית כמו בתי עץ לילדים או נדנדות לילדים לחצר. עם כל האפשרויות הקיימות, זה יכול להיות קשה למצוא את מתקן המשחקים הטוב ביותר עבור החצר שלכם. להלן כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כאשר אנו מחפשים מתקן משחקים ומתקן נדנדות שיתגלה כהשקעה נהדרת לשנים הבאות.

blue (12)

גודל ומרחב

מתקן משחקים בגודל המושלם ימקסם את הכיף מבלי לתפוס את כל החצר - ויאפשר שפע של שטח פתוח לשחק עם ילדיכם. בדקו את הנחיות הגודל המינימליות המוצעות עבור מתקן משחקים ספציפי, אך שקלו לאפשר מרחב נוסף לריצה, למשחקי ספורט ואפילו להרחיב את מתקן או להוסיף נדנדות לחצר לילדים לאורך השנים הבאות!

yellow (1)

מיקום

שקלו להתקין את מתקן השעשועים שלכם במיקום מרכזי שמאפשר לראות את המתרחש על המתקן באופן ברור מתוך הבית לשם פיקוח קל של ההורים, ובמידת האפשר, הניחו את המתקן בפינה מוצלת כדי למנוע כוויות שמש מזיקות, כמו גם מגלשות חמות ומושבים רותחים. הקפדה יתרה על בחירת מקום ההתקנה שלכם תביא השימוש במתקן משחק שלכם.

red (10)

העדיפו מתקני שעשועים מעץ

מתקני שעשעים מעץ כמו נדנדות לילדים לחצר הם בחירה קלאסית, בשל האסתטיקה והעמידות שלהם. העץ המשמש בדרך כלל מטופל בלחץ כדי למנוע ריקבון ולסייע בהדברת מזיקים. רגליים אנו יכולים להגביר את קצב הנדנוד, לעלות מעלה מעלה ולתת לנדנדה להשיב אותנו חזרה אל הקרקע כאשר העיניים נישאות אל-על לשמיים התכולים מעלינו. זכרו, הנדנדה הייתה מקום המפגש שלנו, עשורים לפני הפייסבוק, בה כל החברים משחקים זה עם זה, מנדנדים וממתינים לתורם לעלות למתקן המבוקש ביותר. כאשר אנו חושבים על חוויות הילדות שלנו אנו יכולים לתכנן אילו חוויות ילדות נעצב גם לילדינו. עם מתקנים לחצר המיוצרים באיכות הגבוהה ביותר השמיים הם הגבול. הביטו בקטלוג שלנו ובחרו איינה לו נדנדה לילדים לגינה שלכם הייתם רוצים לראות.

שאלות נפוצות:

ראשית לכל, חשובה בטיחות הילדים, לכן יש לשים לב שלשרשרת הנדנדה מחוברים מתקני אחיזה בטוחים. על מנת לשמור על אצבעותיהם של הילדים.

בנוסף חשוב לבדוק כי, ספסל הנדנדה בנוי בזווית כדי למנוע נפילה.

כל המתקנים נבנו תחת בקרה קפדנית על מנת לספק חווית משחק בטוחה לילדים – ללא חלקים חדים ותוך הקפדה על חיבורים מדויקים בין החלקים השונים בברגים איכותיים שאינם מתעייפים בקלות.

מתקן משחקים בגודל המושלם ימקסם את הכיף מבלי לתפוס את כל החצר – ויאפשר שפע של שטח פתוח לשחק עם ילדיכם. בדקו את הנחיות הגודל המינימליות המוצעות עבור מתקן משחקים ספציפי, אך שקלו לאפשר מרחב נוסף לריצה, למשחקי ספורט ואפילו להרחיב את מתקן או להוסיף נדנדות לחצר לילדים לאורך השנים הבאות.

Call Now Button