טלפון להזמנות: 04-3730018

red (6)

מתקני פרימיום מקצועיים

blue (15)

מתקני שעשועים בטיחותיים בעלי תו תקן ישראלי

פרויקט ה"גן הבטוח" – שיתוף פעולה בין סווינג אנד פליי לבין מכון התקנים הישראלי

אנו מציעים ללקוחותינו מהמגזר המקצועי, מבחר מתקנים לחצר מעץ מלא ואיכותי, מתוצרת החברה הגדולה ביותר בארה"ב והמובילה בעולם בתחום מתקני שעשועים לילדים.

מתקני המשחק שאנו משווקים עומדים בתקן הישראלי המחמיר של מת"י (מכון התקנים הישראלי), כולל בדיקת בטיחות המתקנים לאחר הרכבתם. לכל המתקנים תעודה רשמית המכירה בהם בתור "גן בטוח" שנבדקו ואושרו לשימוש ע"י מת"י.

מתקני השעשועים שלנו כוללים סוגים רבים של אביזרים למתקנים, ומאפשרים לילדים ליהנות ממגוון רחב של פעילויות, בהתאם לדגם שנבחר.

כך בוחרים מתקן משחקים בטוח לגן הילדים!

גן-בטוח
yellow (14)

מתקנים מקצועיים לילדים, מתקני שעשועים מקצועיים

מתכננים את גינת המשחקים הבאה שלכם? אתם מוזמנים למצוא אצלנו מגוון עצום של מתקנים לחצר ולגינה המותאמים לילדים בכל הגילאים. כל המתקנים נבנו מתוך מחשבה עמוקה על חווית משחק מיוחדת במינה בשילוב עיצוב ההופך כל חצר וגינה למרשימה וצבעונית במיוחד. המתקנים שתמצאו אצלנו נבנו בקפידה בעבודת יד, כאשר אנו מקפידים כי כל בורג יחוזק וכל חלק יהיה עשוי מהחומרים האיכותיים ביותר – על מנת להבטיח כי כאשר הילדים שלכם משחקים על המתקנים שלנו הם בונים חוויות ילדות שיחרטו בזיכרונם לאורך שנים והם יחזרו אליהם בערגה גם כשיהיו מבוגרים יותר.

yellow (12)

מתקנים מקצועיים: בתי העץ היפים ביותר

בסווינג אנד פליי תמצאו בתי עץ איכותיים לילדים המהווים מקום אישי ומיוחד בו יוכלו לבלות חלק ניכר מזמן המשחקים שלהם. כאשר נכנסים לבתי העץ שלנו מרגישים חוויה מיוחדת – ממש כמו כניסה לקוטג' מיוחד בפרברי הפרובאנס הצרפתי או הקאנטרי האמריקאי. אנו משלבים עיצוב המחקה את הבתים הקלאסיים האהובים ומשלבים גג איכותי, חלונות, דלתות ואפילו תיבת דואר בה יוכלו לקבל את המכתבים האישיים שלהם – מהחברים, מההורים או מסבתא וסבא.

red (3)

מגוון רחב של מתקנים המפתחים מוטוריקה גסה ועדינה

מתקני השעשועים שלנו נבנו בחוכמה על מנת שיוכלו לסייע להתפתחות הטבעית של הילדים. כישורים שאינם נלמדים מול הטלוויזיה ומסכי המחשב – אלא רק באמצעות משחק פעיל במיוחד. תחת כיפת השמיים, בימים היפים של האביב והקיץ, הם יכולים לבלות שעות ארוכות בחוץ במשחק שאינו נגמר. אט אט תגלו כי החצר הפכה להיות הסלון הביתי והילדים פשוט אוהבים את המתקנים החדשים שהגיעו הביתה. רוצים ליצור ילדות מיוחדת ושמחה? שלבו את המתקנים שלנו בחצר שלכם וגלו כיצד גם אתם מעבירים זמן איכות עמם לצד המתקנים המרהיבים.

green (1)

מתקנים המשלבים נדנדות מהנות

המתקנים שתמצאו אצלנו לא מופיעים בשום מקום! בייבוא אישי מארה"ב. מתקני השעשועים הללו מיוצרים באיכות גבוהה מאוד, עם עמידות לשנים רבות בכל תנאי מזג האוויר. בנוסף, אנו מקפידים על שילוב של עיצוב ואיכות בלתי מתפשרת עם נדנדנות ומגלשות על מתקנים מקצועיים מעץ מלא ההופכים כל חוויית משחק לחגיגה של ממש. נדנדות משמשות על מנת להפיג מתחים גם בגיל מבוגר יותר וכאשר אנו צעירים אנו נהנים מקריאת התיגר על כוח המשכירה כאשר הרוח עוברת בסערנו. חברים מנדנדים אותנו או אנו ממשיכים ומגבירים את קצב הנדנוד באמצעות הרגליים במתקנים איכותיים העומדים בתקן הישראלי לבתים פרטיים ואינם מאכזבים!

blue (11)

מגלשות איכותיות בשלל צבעים וגדלים

לצד הנדנדות ובתי העץ תמצאו אצלנו מתקנים מקצועיים הכוללים מגלשה וגגון, ארגז חול ואפילו קיר טיפוס עם אבני טיפוס מיוחדות. כך גם מספר ילדים המשחקים על המתקן במקביל אינם צריכים לחכות. המתקנים שלנו מתאימים לבתים פרטיים משפחתיים בלבד.