טלפון להזמנות: 04-3730018

מגלשה לילדים ותינוקות בסווינג אנד פליי

מחפשים מגלשות לילדים? בסווינג אנד פליי תמצאו מגוון רחב של מתקנים לחצר או לגינה המשלבים מגלשות מרתקות לילדים בגדלים ובגבהים שונים. חווית הגלישה משלבת לימוד של כישורים חדשים כמו טיפוס לצד החוויה המיוחדת של הגלישה עצמה. בואו נכיר אילו מגלשות מחכות לכם אצלנו ולמה כדאי שתהיה מגלשה לילדים בחצר.

מגלשות משמשות כבר שנים רבות כאחד ממתקני הילדים האהובים ביותר. בשיפועים שונים, בגדלים שונים וברוחב מגוון המתקן הזה משמש כחלק בלתי נפרד מחוויית הילדות שלנו. את המגלשה אפשר לשלב עם בית עת ועם מתקן גדול יותר המורכב מנדנדות או ליצור מערכת מורכבת של מגלשות לחוויית משחקים שאינה נגמרת.

yellow (16)

ההשפעה של גני השעשועים על התפתחות הילד

כאשר הילדים מתחילים לגלוש הרוח הקלילה על פנינו מוסיפה לחוויית ההתרגשות. אך יותר מהשמחה שבגלישה למתקן מגלשות לילדים יש יתרון נוסף – העלייה מעלה במעלה הסולם מחזקת את השרירים ותורמת להתפתחותנו. אנו משלבים במנגנון הטיפוס טכניקות מתקדמות כאשר רגל ויד לומדות לעבוד במקביל ואנו עומדים נגד חוקי הכבידה ומאזנים את גופנו. כאשר אנו מתחילים לגלוש אנו מרגישים שהצלחנו להתמודד עם עוד מכשול. בגיל צעיר המגלשות פשוטות יותר אך הופכות להיות מפותלות ומרתקות וגורמות לנו לתחושה של הצלחה גם בגיל מבוגר. זוכרים את המגלשה האחרונה עליה עליתם? מה הייתה התחושה שליוותה אתכם?

red (1)

מגלשה לילדים: שומרים על סביבת משחק בטוחה

אנו מתמחים בתכנון וביצירה של מתקני ילדים איכותיים מחומרי גלם מובחנים תוך הקפדה על עיצוב משובב עיניים לצד שמירה על בטיחות בתפעול המתקן ברמה בלתי מתפשרת. כל מגלשה שיוצאת מתחת ידינו עוברת את מבדקי הבטיחות המחמירים ביותר – כך שמהרגע שהילדים עולים על הסולם ועד לרגע המשובב בו הם חוזרים חזרה אל הקרקע לאחר שהחליקו בחדווה הם בטוחים על המתקן.

green (12)

מגלשה לילדים - לאן נוחתים?

לאחר שבחרתם את המגלשה שלכם תוכלו לשלבה גם בארגז חול מיוחד שישמש כמצע נעים עליו הילדים יכולים לנחות כאשר הם מסיימים את הגלישה. חשבו על התחושה המהנה של חול עדין המחבק אותנו כאשר סיימנו את הטיפוס ואנו מוכנים לרוץ שנית ולגלות את חוויית הטיפוס והגלישה שוב. אם יש לכם דשא מוריד ברחבי הגינה – תוכלו לוותר על ארגז החול ולהעניק לילד את החוויה המרתקת של המגע בדשא לאחר שגלש בכיף גדול. לסיכום, מגלשות לילדים הן מתקן המשחקים האידיאלי לכל חצר ולכל גינה. הן משתלבות היטב עם מתקנים אחרים כמו נדנדות ובתי עץ והופכות את הרגעים של המשחק בחוץ לחווית "אקסטרים" מהנה לקטנטנים. חשבו על הרוח העוברת בשיערכם כאשר יורדים במגלשה והעניקו לילדים את אותה החוויה.אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מגלשות בכל גודל וצורה, במגוון רחב של צבעים ובעיצובים מרהיבים. כל המגלשות עומדים בתקן הישראלי על מנת ליצור סביבת משחק מהנה ובטוחה לכל ילד.

yellow (16)

מגלשת ילדים: סוגים, טיפים לבחירה והכנה

מתקני חצר לילדים כמעט תמיד כוללים מגלשת ילדים ונדנדה כיפית. אבל עם המבחר המטורף שיש לנו ב swing-and-play תוכלו לבנות פארק שעשועים שלם בחצר. איך בוחרים מתקנים לילדים ומגלשה כיפית ובטוחה? לסיכום, מגלשות לילדים הן מתקן המשחקים האידיאלי לכל חצר ולכל גינה. הן משתלבות היטב עם מתקנים אחרים כמו נדנדות ובתי עץ והופכות את הרגעים של המשחק בחוץ לחווית "אקסטרים" מהנה לקטנטנים. חשבו על הרוח העוברת בשיערכם כאשר יורדים במגלשה והעניקו לילדים את אותה החוויה.אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מגלשות בכל גודל וצורה, במגוון רחב של צבעים ובעיצובים מרהיבים. כל המגלשות עומדים בתקן הישראלי על מנת ליצור סביבת משחק מהנה ובטוחה לכל ילד.

red (13)

בטיחות לפני הכל - איך בוחרים מגלשת ילדים בטוחה?

1. כדי להפוך מגלשת ילדים לבטוחה, יש צורך, קודם כל, לשים לב לגובה של המגלשות לחצר: ילדים בגילאי שנה וחצי עד שנתיים אינם צריכים לגלוש במגלשות מעל 1.5 מטר, ילדים בגילאי שנתיים עד שבע בטוחים על מתקן בגובה 2.5 מטר, ילדים בוגרים יותר בטוחים במתקן שגובהו בין 3.3 ל 5 מטרים.
2. חשוב לבחור במתקני שעשועים לחצר עם ציפוי נגד החלקה. זה חשוב מאוד במזג אוויר רטוב ולח, כאשר כל תנועה לא נכונה עלולה לגרום נזק בריאותי.
3. בחרו במגלשת ילדים בעלת מעקה, שכן הילד או הילדה שטפסו במדרגות המתקן חייבים להחזיק במשהו.
4. בחרו מגלשה לגינה מיועדת למספר ילדים. גם אם בהתחלה יש רק תינוק אחד בבית, עדיין מומלץ לבחור במתקן שמתאים ל - 2 או 3 אנשים.
5. עם סיום ההתקנה בדקו שאין פינות חדות וברגים בולטים.
6. מתקן צעצועים מעץ הכולל מגלשת ילדים חייב להיות מלוטש, כמו מתכת.
7. רצוי להניח את המתקן על קרקע רכה כמו דשא או משטח מתאים אחר. רצפת בטון מסוכנת והרבה פחות מתאימה.
8. לא משנה איך מגלשת ילדים ממוקמת, היא צריכה להיות גלויה בבירור מכל הצדדים מהחלונות הקרובים ביותר, כי אז אתם יכולים ללכת בבטחה לעניניכם ולעקוב מעת לעת אחר משחקי ילדים. רצוי למקם את מתקני שעשועים בצל או למקם צאלון מעל למתקן. כך, אפילו ביום קיץ חם, מתקן השעשועים לא יתחמם יתר על המידה.

blue (7)

לא רק בטיחות - איך בוחרים מתקן שעשועים מושלם

חברת swing-and-play היא יבואנית מובילה בתחום מתקני שעשועים לילדים בחצר האחורית של ביתם. באתר שלנו תוכלו לבחור מבחר רחב של מתקני שעשועים בעלי מגלשת ילדים. המתקנים שלנו עשויים מעץ איכותי ועמידים לאורך שנים. אנו שמים דגש על נושא הבטיחות ועובדים רק עם יצרנים אמריקאים העומדים בתו תקן אמריקאי.

Call Now Button