טלפון להזמנות: 04-3730018

red (15)

מגלשה לחצר, מגלשות איכותיות לחצר

blue (16)
yellow (13)

מגלשה לחצר בסווינג אנד פליי

פעם בשביל להתנדנד, היינו לוקחים צמיג, מכניסים לתוכו חבל עבה, קושרים אותו לאחד מהעצים בגינה הביתית ומקווים שהוא יחזיק מעמד. היום, לא צריך להסתבך, קיימים מגוון מגלשות ומתקנים שאפשר למקם בחצר הביתית בלי שום אלתורים או מחשבות יצירתיות כאלה ואחרות. רוצים ליצור באזור הגינה שלכם מגרש משחקים מיוחד ושונה משאר הגינות האחרות? קיימים משחקי שחמט ענקיים, בתי עץ איכותיים לילדים וגם, מתקנים כמו: מגלשות לגינה, נדנדות לגינה ולחצר ועוד רבים נוספים. כל הילדים ברחבי העולם מדברים באותה השפה – הם אוהבים לשחק בכל מתקני השעשועים שקיימים. אם אתם חוששים לשנות את אזור הגינה ולהפוך אותו לפארק שעשועים מגניב, תדעו שהמתקנים הללו אהובים מאוד על ילדים והם נהנים מהם בכל רגע. הרבה הורים נשרכים עם הילדים לגני השעשועים ההמוניים ברחבת הפארקים הגדולים. הילדים זקוקים לזמן איכות עם ההורים ובמקביל, הם אוהבים להוציא אנרגיות במשחקים ובכלל, עם מגוון משחקים במקביל. תחשבו, שאתם יכולים ליצור מגרש שעשועים בביתכם עם כל המתקנים מבלי להמתין שעות בתור לנדנדה, לריב עם אחד הילדים שזרק על ילדכם אבנים שהיו במקום ולהפסיק להילחם בלכלוך מיותר. יצירת חצר משחקים הולמת לילדים, יכולה להתאים לכל משפחה שיש לה חצר פרטית בבית. היא לא צריכה להיות גדולה מידי, היא יכולה להיות אפילו חצר פנימית משותפת של הבניין – אתם יכולים להקים אותה בכל מקום בו יש מקום ואזור בטיחותי לילדים. אם בעבר הילדים היו מסתפקים במשחקי דלי וכף, היום אתם יכולים לאבזר את הגינה שלכם במגוון מתקנים מתקדמים שיגרמו לילדים שלהם להעשיר את איכותיות המשחק שלהם ולאתגר את עצמם כל פעם קצת.

green (16)

מגלשות לחצר – הרכישה המוצלחת

אם עד כה לא קיבלתם החלטה לגבי המהפך החדש שהולך להתרחש אצלכם בחצר, אז תחשבו שוב. רכישת מגלשות לביתכם יכולה להיות רכישה מצוינת שתשדרג את מראה הגינה ולא רק, גם מתקני שעשועים נוספים כמו: נדנדות, משחקי שחמט, דמקה, טרמפולינה, דומינו, מתקן שלם עם נדנדות ומגלשה ובתי עץ איכותיים לילדים יכולים להעשיר את חיי החברה של ילדכם. אם אתם מתגוררים בבניין, ברגע ששאר הילדים ישמעו על הפארק החדש בחצר, כולם יצטרפו לחגיגה. אך לפני הכל, בגלל שמדובר בילדים והבריאות שלהם חשובה לנו, עליכם לברר לפני הרכישה לגבי תקנים בטיחותיים של המגלשות. אי אפשר לרכוש מגלשה בלי התקן בטיחותי – ברגע שהילדים מתחילים להשתולל, יכול לקרות מקרה מצער שלא יהיה ניתן להשיב אחורה. לכן, לפני שאתם רוכשים חשוב לשאול את בעל העסק לגבי הבטיחות של המוצרים, כמה ילדים יכולים להעלות על המתקן, האם הוא נשבר כשיש עליו עומס או מתכלה אחרי כמה זמן. מדובר בשאלות חשובות מאוד שיכולות להציל חיים. אחרי שביצעתם את כל הבירורים הרלוונטיים, חשוב שתמצאו את המתקנים שיכולים להתאים למבנה החצר שלכם. ישנם מתקנים ענקיים שלא מתאימים לכל מבנה, בדקו גדלים ותרכשו מתקנים מתאימים ואיכותיים לחצר. הילדים תמיד שמחים לשמוע שהם יכולים לצאת לגינה וליהנות ממשחקייה קרובה – כמו חלום שמתגשם. הקפידו על ההתקנים ותתחילו לשחק ביחד איתם.

blue (9)

בחירת מגלשות לחצר

חודשי הקיץ החמים הם הזמן האידיאלי עבור המשפחה להנות בכיף בגינה, מתקני חצר לילדים הן פעילויות בריאה ומפתחת. אם אתם חולמים על מגלשות לחצר המומחים שלנו ב swing-and-play אספו עבורכם כמה נקודות למחשבה לפני הרכישה. מגלשה לגינה היא השקעה נהדרת, במיוחד עבור משפחות שאינן מתגוררות בקרבת אזורי פארק, הילדים יקבלו שנים של הנאה ממגלשות לחצר. בחודשי הקיץ, זו הדרך המושלמת לתת לילדים לשרוף אנרגיה נוספת - או להוציא אותם מהבית כדי שתוכלו להכין ארוחת ערב. חשבו על טווח הגילאים של הילדים - אחד הדברים הראשונים שיש לזכור הוא שילדים גדלים במהירות, ומה שמתאים להם עכשיו לא יתאים בעוד כמה שנים. מגלשות לחצר אכן מגיעות בגדלים שונים ולרובם יהיה מידע לגבי טווחי גילאים מתאימים. אם נולד לכם תינוק או תינוקות בכורים ואתם מתכננים עוד ילדים, מגלשה לתינוקות יכולה להיות השקעה כדאית. בנוסף שקלו לרכוש משהו קצת יותר גדול שתוכלו לקבל ממנו הרבה יותר שימוש בעתיד. ייתכן שתצטרכו השגחה נוספת כאשר ילדים צעירים משחקים על המגלשות הגדולות יותר, אך זכרו, ילדים גדלים מהר מאוד.

red (10)

כיצד לבחור את גודל המגלשה בהתאם לגיל ילדכם?

הדרך הקלה ביותר לבחור את הגודל הנכון היא לבדוק את תוויות התאמת הגיל. באופן כללי, מגלשה של ילד בן 3 עד 5 לא צריכה להיות גבוהה מ- 5 מטר. מגלשה בגודל 6 מטר נוחה לילדים בגילאי 6 עד 12, תלוי בגובהם. מגלשות פלסטיק קטנות אידיאליות לפעוטות של 18 עד 24 חודשים, שכן קל יותר ובטוח יותר לטפס מעלה ולהחליק למטה. תאונות יכולות לקרות אם ילדכם חורג ממגבלת המשקל של המגלשה או אם מספר ילדים נמצאים במגלשה בו זמנית. לרוב המגלשות יש מגבלות משקל, במיוחד אלה מפלסטיק, לכן הקפידו לקרוא את התוויות. שטח החצר - יש לקחת בחשבון את גודל החצר שלכם וכמה שטח פנוי יש לכם בעבור מתקני שעשועים לחצר. עבור מתקנים כמו מתקן נדנדות ומגלשה לגינה ייתכן שתצטרכו לוודא שהיא מותקנת כראוי, ותזדקקו לאזור גדול יותר סביב הבסיס. שתפו את ילדכם בתהליך - הטיפ החשוב ביותר מתקני שעשועים כמו מגלשות לחצר הוא לתת לילדכם להיות חלק מהתהליך, לא משנה כמה הם צעירים. אחרי הכל, אתם קונים את הציוד עבורם. אם היו לכם תוכניות לרכוש מתקן מסוים והם לא אוהבים את זה - עדיף לוותר. חושבים להוסיף מגלשות לחצר אצלנו ב swing-and-play תוכלו למצוא מגוון רחב של מתקני שעשועים לילדים הכוללות מגלשות לכל הגילאים.

שאלות נפוצות:

הדרך הקלה ביותר לבחור את הגודל הנכון היא לבדוק את תוויות התאמת הגיל. באופן כללי, מגלשה של ילד בן 3 עד 5 לא צריכה להיות גבוהה מ- 5 מטר. מגלשה בגודל 6 מטר נוחה לילדים בגילאי 6 עד 12, תלוי בגובהם. מגלשות פלסטיק קטנות אידיאליות לפעוטות של 18 עד 24 חודשים, שכן קל יותר ובטוח יותר לטפס מעלה ולהחליק למטה.

ראשית, חשבו על טווח הגילאים של הילדים – אחד הדברים הראשונים שיש לזכור הוא שילדים גדלים במהירות, ומה שמתאים להם עכשיו לא יתאים בעוד כמה שנים. מגלשות לחצר אכן מגיעות בגדלים שונים ולרובם יהיה מידע לגבי טווחי גילאים מתאימים. אם נולד לכם תינוק או תינוקות בכורים ואתם מתכננים עוד ילדים, מגלשה לתינוקות יכולה להיות השקעה כדאית. בנוסף שקלו לרכוש משהו קצת יותר גדול שתוכלו לקבל ממנו הרבה יותר שימוש בעתיד.

Call Now Button