טלפון להזמנות: 04-3730018

שדרוג הגינה

מזג האוויר הישראלי מספק לנו אינספור הזדמנויות לבלות את שעות הבוקר המוקדמות והערב בגינה, לשבת תחת צל עצי הפרי, לטבול את קצות הרגליים בבריכה וליהנות משהיה באוויר הפתוח. אך לאלו, שאוהבים במיוחד לשבת בגינה כדאי להכיר כמה מתקנים, שישדרגו לחלוטין את החוויה, ויהפכו את הגינה שלכם למוקד משיכה.

קומזיץ הכי קרוב לבית

אחת ההנאות הגדולות ביותר, שחווה האדם מראשית דרכו היתה בישול תחת כיפת השמיים. השילוב של האוויר הפתוח, רוח נעימה, ניחוחות עצי הפרי והפריחה, וחברה טובה, הפכו את הבילוי הזה למועדף בקרב רבים. חובבי הקמפינג, אוהבי הטיולים, ואלו, שפשוט נהנים מארוחה טובה, עסיסית ומענגת בוודאי ישמחו לשדרג את הגינה שלהם עם מתקן, המאפשר להם בישול איטי או בישול בצליה. בין אם מדובר על קמין בנוי מאבן, אשר אינו דורש מערכות ניקוז ונידוף עשן, ובין אם מדובר על מתקן מברזל יצוק, המאפשר לצלות בשרים, לשפות גזעי עצים, ולהביא את הקמפינג הכי קרוב לבית.

מטבח חוץ

דרך נוספת, העומדת לרשות חובבי הקולינריה והאיכות הטובה היא על ידי הצבת מטבח חוץ, שישרת את יושבי הגינה לכל מטרה, החל מחימום אוכל, בישול, צליה, וגם כנקודת מים נגישה.
מטבח חוץ מתאים לכל מקום בו קיים קו חיבור למים ולחשמל, ומשדרג לחלוטין את חווית האירוח.

גן שעשועים לילדים

הלב שלנו מתרחב, כאשר אנו רואים את ילדנו רצים, צוחקים ונהנים. כל הורה בישראל, בוודאי מכיר את העומס הרב על הגינות הציבוריות בשבתות ובחגים, כאשר יש לכם גינה, אתם יכולים גם אחרת. תוכלו לשלב מתקנים מגניבים לחצר הבית, כמו בית עץ איכותי לילדים, מגלשה, קיר טיפוס, נדנדות ואפילו ארגז חול, כל אלו, יהפכו את הגינה שלכם למגרש שעשועים פרטי ואפילו בטוח, ויפיקו לבני הדור הצעיר (וגם לכם) שפע של הנאה, חיבור ושמחה.

פינת מרגוע

פינות המרגוע מהוות חלק מתכנון הגינה ונגזרות מהחוויה, שאתם מעוניינים לשמר או לשפר. פינת מרגוע היא מקום למנוחה תחת כיפת השמיים, והיא כוללת מזרונים נוחים, וילונות בד רכים וכריות רביצה, כל אלה מתרכזים תחת מבנה בנוי בעבודת יד או קנוי כמו גזיבו, אוהל או פרגולה.

הוספת אלמנטים של נוי

היופי נתפס בעינינו כטוב, אנחנו נמשכים אליו, ומפיקים תועלת בריאותית רבה משהיה בסביבה הקרובה לעצים וצמחיה שופעת. על מנת לשדרג את חווית השהיה בגינה הוסיפו אלמנטים של נוי ויופי, אדניות פרחים מעץ, גם בהכנה עצמית, זוג אופניים ישנים, שנצבעו בלבן, ושודכו אל סלסילה בה נטועה אדנית פרחים, אבנים צבעוניות, שנצבעו ביד חופשית או מתוך כוונה, סידורי צמחיה בקומות, ואדניות עץ גדולות, שיצרו קיר מסך ירוק ויעניקו לכם מקסימום פרטיות במינימום מקום.

לסיכום – 

השהיה בגינה היא חוויה יום יומית מרגשת, מתקנים מגניבים לחצר הבית, בית עץ איכותי לילדים, גזיבו, קמין ופריטי נוי יהפכו את הגינה שלכם למוקד משיכה ועליה לרגל.