טלפון להזמנות: 04-3730018

הפתרון האולטימטיבי לילדים לחופש הגדול

קייטנת יולי הסתיימה לה והילדים חוזרים הביתה לעוד חודש שלם! מה תעשו? רכשתם חוברות צביעה (שהילדים סיימו בתוך פחות מיומיים), עשיתם מנוי לעוד ערוץ בכבלים ואפילו לקחתם עוד שבוע חופש מהעבודה על מנת לבלות קצת זמן איכות. אך, ילדים הם ילדים ובשלב זה או אחר מתחילים להשתעמם. אם פעם היה קל מאד לשכנעם לצאת החוצה ולשחק היום צריך לפתות אותם באמצעות משחקי חצר מגניבים לילדים שמושכים אותם לבלות זמן נוסף תחת כיפת השמיים. כיצד תעשו זאת?

בית העץ – הפתרון האולטימטיבי

הורים רבים גילו את הטרנד שכבש את ארה"ב כבר לפני עשור. בית עץ לילדים מעץ מלא הנראה בדיוק כמו הגרסה המיניאטורית של הקוטג'ים המפוארים מערי היוקרה בישראל. המרחב האישי של הילדים, הפותח את הדמיון ושולח את הילדים לעולם פרטי משלהם. עולם בו יש להם בית, משפחה שהקימו ואפילו דואר שמגיע ישירות לתיבה הממוקמת מחוץ לדלת הבית. החלונות הנפתחים ונסגרים, המטבח המאובזר הקטן והמבנה האיכותי יוצרים עבורם מקום בו יוכלו לבלות גם בימים החמים ביותר של הקיץ ועל הדרך ליהנות בצורה הטבעית ביותר – ממש כפי שהיינו עושים זאת לפני כמה דורות.

איך גורמים לילדים לעזוב את הטלוויזיה?

הורים רבים מתקלים בבעיה הזו – איך מוציאים את הילדים מהבית מבלי להוציא ממון רב? האם שוב תאלצו לנסוע לבריכה, ללונה פארק או לאטרקציות אחרות בחוץ? הפתרון – מתקני חצר איכותיים לילדים. לצד בתי העץ תוכלו למקם שלל מתקנים כמו נדנדות ומגלשות וליצור גן שעשועים שלם שיהפוך את הילדים להכי מקובלים בבית או בגן כאשר כל החברים מגיעים לשחק. ואתם? יכולים להציץ החוצה ולראות את הילדים משחקים בחדווה מבלי שתצטרכו לכתת את רגליכם לגן השעשועים המקומי. 

איכות ובטיחות הולכים יד ביד

כאשר אתם רוכשים את המתקנים לגינה מומלץ לבדוק מי ה"אמא והאבא" של המוצרים השונים. בכל פעם שהילדים עולים למתקן כלשהו תרצו שיחושו בטוחים, לדעת שכל בורג נסגר בקפידה ושבית העץ המעוצב ישמור על עמידותו לאורך זמן – גם כאשר הזאטוטים שלכם טורקים את הדלתות או משתוללים בשובבות סביב הנדנדות. על המגלשה להיות בטוחה וקלה לתפעול. מתקני החצר שלכם יהיו הפרטנר שילווה את הילדים במשך שנים וישאיר זיכרונות שילוו אותם לכל חייהם.

מגוון רחב של מתקני שעשועים לחצר

אם בעבר לא היו אפשרויות רבות למתקני חצר איכותיים והיינו נתקלים בעיקר במוצרי פלסטיק, היום כמעט כל משפחה יכולה להרשות לעצמה לשדרג את הבית במתקני חצר שבסיסם עשוי מעץ מלא ויציב המעניקים לגינה מראה חמים ומזמין. בתי העץ בעיצובים השונים ומתקני החצר המאפשרים גם לקבוצה גדולה של ילדים להשתובב בה במקביל מבלי שיתקלו זה בזה. חגיגה של צבעים ההופכת כל גינה לפינה חלומית וקסומה בה תגלו כי גם אתם, מדי פעם, תשובו להיות ילדים ולו לשעה קלה.