3 סיבות לקניית בית עץ לילדים

הגינה הביתית מושכת לצאת החוצה, אך קרני השמש קופחות. משפחות רבות מגלות את הטרנד החדש לעיצוב הגינה שהופך אותה למקום המועדף על הילדים למשחק – בית עץ המעוצב ממש כמו הבית של הגדולים, עשוי מעץ מלא איכותי וכולל מגוון רחב של חלונות, דלתות, אביזרי מטבח ושלל הפתעות. אספנו עבורכם את שלוש הסיבות הטובות ביותר לשדרוג הבית בבית עץ לילדים.

רוצים להישאר ליד המסך כל היום? פתו אותם לצאת קצת החוצה

גם הילדים שלכם אוהבים לצפות בטלוויזיה, לשחק בקונסולה או במחשב ולמעשה אינם יוצאים כמעט מהבית? כאשר חברים מגיעים לשחק הם כבר לא מוציאים משחקי קופסא אלא מביאים ג'ויסטיק נוסף? בגיל צעיר הפעילות המוטורית שלהם חשובה לאין ערוך. לכן, כדאי לשלב בחייהם גם משחקים שאינם כוללים מסכים. בית עץ לילדים במחיר אטרקטיבי הממוקם בגינה הביתית יכול להיות התירוץ המושלם לצאת לאכול ארוחת בוקר בחוץ או "לבשל" ארוחת צהריים במטבח צעצוע. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של עיצובים משובבי נפש החל מחיקויים די מדוייקים של בתי העץ באזורים הכפרים של ארה"ב או אירופה וכלה בבתים בעיצוב משעשע ויצירתי עם חלונות צבעוניים ואפילו תיבת דואר אישית משלהם.

מצאו דרך לבילוי חוץ מבלי להיות חשופים לשמש

חשיפה מבוקרת לשמש מסייעת לגוף לייצר ויטמין D, אך חשיפה ממושכת עשויה להיות מסוכנת. לכן, כאשר אתם מעטרים את הגינה ומפנקים את הילדים במגוון משחקי חצר מדהימים לבית כדאי להוסיף לצד מתקני החצר גם מתחם מוצל בו הילדים יוכלו לשחק בנעימים. בתי העץ מתאפיינים האווירה נעימה, המגנה מפני בריזה חולפת, גשם קל או שמש קופחת והופכת את החצר כולה למתחם שהילדים פשוט לא רוצים לעזוב.

זיכרונות ילדות נעימים ממרחב שהוקדש רק להם

כאשר אתם מפתיעים את הילדים בבית עץ משלהם לצד מתקני שעשועים איכותיים לבית פרטי, אתם מתחילים שורה של זיכרונות נפלאים שהילדים ישאו עמם לכל חייהם. הבית הראשון שהיה רק שלהם! חישבו על כך. דמיינו את החיוכים והמבטים הנרגשים כאשר הם יראו את בית העץ בפעם הראשונה ויפסעו דרך דלת העץ הקטנה. נסו לשוות בעיני רוחכם את כמות המשחקים המשלבים דימיון במשחק המשפחה הראשונה, בהזמנת החברים לסעודה שבישלו במטבח העץ ולאחר מכן הם יוכלו לשחר בגינה בנעימים ולנוח קמעה בבית העץ.

לסיכום, בתי עץ איכותיים לילדים הופכים כל גינה לחלום קסום שלא ישכח לאורך זמן. אתם יוצרים מרחב מוגן מפני טיפות גשם שובבות שהפתיעו את הילדים בעת המשחק או מפני השמש הקופחת ביום קיץ שרבי. בתי העץ יהיו ה"טריגר" שיוציא את הילדים מהבית, היישר אל מרחבי הדשא הפתוחים בגינה וגם אתם תוכלו לזכות לשעה של נחת כאשר הם משחקים בתוך הבית בעודכם שותים קפה או קוראים ספר בניחותא בגינה.