טלפון להזמנות: 04-3730018

סדנאות ליום הולדת

אין ספק שיום הולדת שיש לו תוכן הוא יום הולדת מעניין, מוצלח ובלתי נשכח. אם פעם נהגו להוסיף תוכן ועניין ליום הולדת באמצעות הופעה של קוסם או ליצן, היום יש הרבה יותר אפשרויות לבחירה. יש מגוון רחב של סדנאות ליום הולדת וכל מה שנותר לעשות זה פשוט לבחור את הסדנה שמתאימה לטעמכם ולאווירה שאותה אתם מחפשים.

תכשיט של סדנה

מחפשים רעיון לסדנה ליום הולדת של נשים, נערות או אפילו ילדות? טרנד חדש מעולם הסדנאות באווירה נוצצת – אווירה של תכשיטים. כולם יודעים שיהלומים הם ידידיה הטובים של האישה. יחד עם זאת, לא חייבים להיות דווקא חובבי יהלומים כדי להעריך תכשיטים יפים ומיוחדים. מעבר לזה לא רק נשים בוגרות אוהבות להתהדר ולהתקשט במיני שרשראות, עגילים, תליונים או טבעות. גם נערות ואפילו ילדות אוהבות תכשיטים נאים. סדנה שיכולה להתאים ליום הולדת נשי או ליום הולדת לילדות או נערות יכולה לכלול יצירה של תכשיטים. בסדנה ניתן לקבל מידע אודות תכשיטים שונים אך חשוב מכך – אפשר ללמוד ליצור תכשיט אחד או יותר באופן עצמאי. ניתן לבחור ביצירת תכשיטים פשוטים, מחומרים שגרתיים או ליצור תכשיטים של ממש.

סדנת איפור וסדנאות איור

עוד סדנה שיכולה להיות להיט עבור נשים כמו גם עבור נערות, היא כמובן סדנת איפור. אפשר לבחור בסדנה בסגנון של איפור שימושי, כמו; איפור ערב, סודות איפור העיניים, הלחיים, יצירת סימטריה. אפשר כמובן גם לבחור בקו של סדנה היתולית: איפור פורימי או יצירת ציורים של ממש על הפנים, על הזרועות או על הידיים. ואם מחפשים סדנה שתדבר אל ליבן של הבנות וגם אל ליבם של הבנים, אפשר לבחור סדנאות אומנותיות כגון סדנת איור, סדנת יצירת קריקטורות או קומיקס, סדנת גרפיטי וכיוצא בזה.

הסדנה המתוקה

ביום הולדת נהוג להגיש כיבוד טעים, ולפעמים אפילו מגישים ארוחה מלאה. אז מה דעתכם על סדנה שכוללת בתוכה גם כיבוד לבחירה? לא צריך להיות אמני בישול מן השורה הראשונה בכדי להכיר בעונג שטמון בסדנת בישול קלילה, בסדנה להכנת מאפים או בפעילות של הכנת עוגות. וכמובן אין לשכוח את הפעילות שמתאימה לבני כל הגילאים – סדנת שוקולד. אפשר להכין במסגרת הפעילות מגוון שוקולדים, בכל הטעמים ועם המון קישוטים. סדנה מהמסוג זה יכולה להתאים גם לחסרי ניסיון ויש גם פעילות המותאמות לבעלי ידע קודם.

תבחרו ותיהנו

כמובן שניתן להזמין ולארגן עוד מגוון עצום של סדנאות המספקות תוכן או שעשועים לכל יום הולדת, לכל גיל ולכל מצב רוח. דוגמאות? בהחלט לא חסר. אפשר להזמין סדנה לעיצוב שיער או להכנת צמות או מתקן שעשועים לבית אפשר להזמין סדנאות יצירה בחומרים שונים או סדנת פיסול. יש סדנאות טיפוח או כאלה שבהן מכינים בובות, לומדים לקשט ציפורניים בלק ובציורים קסומים, ישנה פעילות ללימוד קסמים. תבחרו – ותיהנו.