טלפון להזמנות: 04-3730018

מתקני משחק לילדים – לחצר הבית

ילדים בכל הגילאים אוהבים לשחק בפארקים ובחצרות הבתים. ניתן לרכוש לחצר הפרטית מגוון מתקני שעשועים, אך חשוב להקפיד על פרמטרים כמו איכות המתקן, חומרי הגלם מהם הוא בנוי, בטיחות ועמידה בתקנים. ישנם מתקני שעשועים העשויים ממתכת, אחרים עשויים מעץ ויש חומרי גלם נוספים המשמשים לייצור המתקנים השונים.

חשוב לרכוש מתקני שעשועים בהתאמה מושלמת לגיל הילדים, ויש להציב את המתקנים באופן בטיחותי ובמרחק סביר זה מזה על מנת לאפשר לילדים לרוץ ולהשתולל בחופשיות וללא פגיעות גופניות. מעבר למתקנים פשוטים ובסיסיים כמו מגלשה או נדנדה, מומלץ לרכוש גם מתקנים מאתגרים יותר שהילדים אוהבים.

בריאות, פעילות גופנית והנאה

מתקני שעשועים לילדים נועדו למטרות שונות כמו בילוי חברתי, הנאה, פעילות גופניות, פיתוח מיומנויות גופניות ומיומנויות חשיבה, התפתחות מוטורית, פיתוח תפיסה מרחבית, דמיון ויצירתיות ועוד. הילדים המשחקים במתקנים השונים יכולים לשחק לבד או יחדיו, המשחק המשותף חשוב על מנת לפתח כישורים חברתיים ולגבש את הילדים. בכל גן ילדים ניתן למצוא שלל מתקני שעשועים המותאמים לגיל ילדי הגן, וגם בפארקים הציבוריים במרכזי הערים ישנם מתקנים לגילאים שונים. ניתן לרכוש מתקני שעשועים גם לחצר הבית, וחשוב לרכוש את המתקנים מחברה אמינה ומובילה ששמה דגש על נושא הבטיחות.

המשחק במתקנים השונים מהנה ומספק חוויות לכל הילדים וגם להוריהם. יש להקפיד על כללי הבטיחות כדי להימנע מנפילות ומחבלות גופניות מיותרות, לכן חשוב כי רק אדם מקצועי יתקין את המתקנים ויעגן אותם היטב לקרקע בהתאם לתקנים המחייבים.

מתקני משחקים בעיצוב מרהיב

בעת בחירת מתקני שעשועים לחצר הבית, לגן ילדים, לבית ספר או לפארק ציבורי יש להקפיד על נושא הבטיחות. כמו כן, מומלץ לרכוש מתקנים עמידים באיכות גבוהה שאינם מחייבים תחזוקה שוטפת. חשוב לוודא כי המתקנים עמידים בפני פגעי מזג האוויר, מאחר שהם חשופים לנזקי מים, לקורוזיה, לרקב, לרוח, לאבק ולקרינת שמש ישירה.

מתקנים נפוצים לילדים הם קרוסלות, נדנדות מסוגים שונים כמו נדנדת קן עם חבלים, מתקני גלישה לילדים בגילאים שונים, פעלולון מסתובב, מתקני טיפוס מעץ מלא, בתים מעץ בשלל גדלים ועיצובים, מתקני כבלים לטיפוס, מתקנים עם סולמות ועוד.