טלפון להזמנות: 04-3730018

מתקני חצר ומשחקי שעשועים גדולים לחצר

האקלים הישראלי מאפשר לשהות בחצר הבית רוב ימות השנה. כדי לשדרג את הגינה ואת החצר כדאי לרכוש משחקי שעשועים גדולים ומתקני חצר איכותיים לילדים. כך הילדים יכולים לבלות ולשחק שעות ארוכות בחוץ, להתנתק מהמסכים ולבלות גם עם חברים שלהם.

כאשר רוכשים מתקני חצר ומשחקי שעשועים לגינה הביתית, חשוב להקפיד על בטיחות המוצרים ועל עיצוב מדליק ומקורי. המתקנים והמשחקים מוסיפים הרבה צבע ועניין לחיי הילדים, הם מעודדים פעילות גופנית ובילוי חברתי, והם נחשבים לפתרון מושלם לגני ילדים, לחצרות בתים פרטיים, לצימרים, לבתי הארחה ולמקומות רבים נוספים.

בטיחות ועמידות לפני הכל

חשוב לרכוש מתקני חצר לילדים רק מחברה אמינה ומובילה המקפידה על מוצרים איכותיים, עמידים ובטיחותיים. משחקי שעשועים גדולים לחצר ומתקנים נוספים עשויים לרוב מחומרים עמידים בפני קורוזיה ופגעי מזג האוויר. יש לזכור כי המתקנים והמשחקים חשופים למים, לרוח, לאבק, לשמש ישירה ועוד, לכן חשוב לרכוש רק מוצרים עמידים המתאימים לאקלים הישראלי שמאופיין בטמפרטורות גבוהות ובלחות גבוהה.

כמו כן, יש לוודא כי רוכשים מתקני חצר ומתקני שעשועים העומדים בכל התקנים המחמירים והקפדניים ביותר. בנוסף, כדאי לרכוש מתקנים חדשים בעיצוב מרהיב ומקורי: יש מתקנים העשויים מעץ מלא, חלקם צבועים בגוונים ססגוניים וחלקם משווקים במראה כפרי, מתקנים אחרים מיוצרים מפלסטיק עמיד ואיכותי בשילוב אלומיניום ומתכת.

כמובן, יש להתקין את מתקני החצר בצורה בטוחה כדי למנוע נפילות וחבלות גופניות. במידת הצורך יש לעגן את רגלי המתקן לקרקע באמצעות יציקת בטון.

בילוי בטוח בחצר

ילדים אוהבים לשחק ולבלות בחוץ – בחצר הביתית, בגינת הנוי, בפארק הסמוך לבית ובחצר של גן הילדים או של בית הספר. המתקנים והמשחקים מעודדים את הילדים לבלות יחדיו, מפתחים את הדמיון, מסייעים לשיפור הכושר ותורמים להנאת הילדים וליצירת קשרים חברתיים.