טלפון להזמנות: 04-3730018

מתקן טיפוס לילדים לחצר

מאז נינג'ה ישראל כל הקטנטנים חולמים על מתקן טיפוס לילדים לחצר  הכולל נדנדות. עכשיו שהקיץ כבר כאן, והטמפרטורות עולות, זה הזמן לפנק את הילדים ואתכם במתקני שעשועים לחצר.  מתקני השעשועים עברו דרך ארוכה בשנים האחרונות. אצלנו ב swing-and-play המתקנים עשויים מעץ עם מגוון רחב של מבצרים, מתקני טיפוס, נדנדות, מגלשות ועוד.

איך בוחרים את מתקן הטיפוס המושלם עבור הילדים

מתקן טיפוס לילדים לחצר או כל מתקן שעשועים כמו נדנדה ומגלשת ילדים ממלאים תפקיד חיוני בהתפתחות בריאה ותקינה של ילדים. מגרשי משחקים (והציוד הנלווה להם) מציעים לילדים בכל הגילאים אפשרות לפתח מיומנויות מוטוריות, חברתיות, רגשיות וקוגניטיביות.

מה חשוב לקחת בחשבון ברכישת מתקני שעשועים

מיקום: כמה מקום צריך?

אולי השיקול הברור ביותר שיש לבצע בעת רכישת מתקני שעשועים כמו מתקן טיפוס לילדים לחצר הוא גודל השטח העומד לרשותכם בחצר. למרבה המזל, אנחנו ב swing-and-play מספקים ללקוחות שלנו מידות מדויקות של שטח הנדרש לשימוש מיטבי ובטוח במתקנים שלנו.

המלצות גיל: יסודי או מתבגר?

מטבע הדברים, לילדים צעירים לא מומלץ להשתמש בכל ציוד המשחקים. עם זאת, רוב המוצרים מספקים ללקוחות המלצות גיל לשימוש בהם. בעוד שמוצרים מסוימים (נדנדות לחצר לילדים) יכולים לשמש לרוב הגילאים (בהשגחת מבוגרים!), מוצרים אחרים מתאימים יותר לילדים גדולים או מתבגרים.

סגנון ציוד והעדפות אישיות: מה נדרש ומבוקש?

ציוד שעשועים, כפי תתארו לעצמכם, הוא מונח כללי למדי המכסה מבחר גדול של סוגי מוצרים שונים, ולכל ילד וילדה העדפות משלהם לגבי ציוד משחקים שהם הכי נהנים ממנו.

לפני הרכישה, חשוב לבחון איזה סוג ספציפי של מתקני שעשועים יעדיפו הילדים שישתמשו בו. שקלו גם את היתרונות והחוזקות של כל מוצר בודד, וכיצד זה יכול לעזור לעודד בניית מיומנויות לילדים. בין האפשרויות השונות , סוגים מסוימים של מתקני שעשועים כוללים מתקן טיפוס לילדים לחצר, ערכות נדנדה, מגלשות לחצר , מבצרי משחק, בתי עץ לילדים ועוד.

הבחירה במתקני השעשועים של swing-and-play היא גדולה ומגוונות במיוחד. בין אם אתם מחפשים מתקן בודד כמו מגלשה לגינה או מתקן טיפוס לילדים לחצר, swing-and-play מייבאים מוצרים בטוחים ואמינים של יצרנים מובילים ומהימנים כמו Swing Kingdom, Kid Kraft.

Call Now Button