טלפון להזמנות: 04-3730018

מגלשה לגינה

אם אתם מחפשים דרכים להנעים את זמן של ילדכם בבית, אולי שקלתם לרכוש מתקני חצר לילדים כגון מגלשה לגינה או לחצר. רוב המגלשות לבית ולחצר הן בטוחות, קלות להתקנה ויכולות להעסיק את הילדים משועשעים לאורך זמן. עם זאת, ישנם היבטים מסוימים כגון גודל ועמידות שכדאי לזכור. כהורים, תרצו את המגלשה הטובה והבטוחה ביותר עבור ילדכם. במדריך זה תמצאו טיפים מעשיים שיעזרו לכם לבחור את המגלשה הנכונה כדי להעניק שמחה ואושר לקטנטנים שלכם.

מה מיוחד במגלשות לבית?

בשונה ממגלשה לגינה מגלשות משחקים מסחריות בדרך כלל נמצאות בפארקים והן יקרות למדי. הן גדולות, עם מתקן  מוגבה ורמפה, ובדרך כלל מגיעים עם מתקני שעשועים אחרים כמו מנהרות ומתקן נדנדות. המגלשות שונות בגובהן ובעיצובן.

מגלשות עצמאיות בדרך כלל מגיעות לבד ללא מבני משחק אחרים, אך דגמים מסוימים עשויים להגיע עם מתקני משחק גדולים יותר. גישה למגלשות אלה ניתן להגיע באמצעות סולם עם שלבים או מדרגות.

ממה עשויות המגלשות הטובות ביותר?

חומר ממנו עשויה המגלשה לגינה קובעת את עמידותה ובטיחותה של המגלשה. למשל, מגלשת מתכת עלולה להיות מסוכנת לפעוט, בעוד שהיא עשויה להתאים לילד בוגר. כשאתם קונים מגלשה, חשוב לשים לב לחומר כדי להבטיח כי הוא מתאים לילדים שלכם. הקפידו לבחור חומר מתאים לגילו וגודלו של ילדכם.

יש להימנע ממתכת בצינורות ובסולמות משום שכאשר אלו נחשפים לאור שמש ישיר. חומר זה יכול להגיע לטמפרטורה גבוהה, מה שעלול לגרום לילדיכם להישרף. אם אתה חושבים על מגלשת מתכת, וודאו שהיא ממוקמת מתחת לאזור מוצל.

פלסטיק הוא חומר נפוץ למגלשה לתינוקות ומגלשות פנים.  זה זול ובטוח בהרבה מחומרים אחרים. פיברגלס היא האופציה הטובה אם יש לכם מגלשת בריכה בגלל עמידותה וחלקותה. פלסטיק ופיברגלס עדיפים אם המגלשה תהיה חשופה לאור שמש ישיר מכיוון שחומרים אלה יכולים להפחית את טמפרטורת פני השטח.

מהן תכונות הבטיחות שיש לקחת בחשבון בעת רכישת מגלשה לגינה ?

בנוסף לבחירת החומר המתאים, תצטרכו גם לבחור מגלשה עם תכונות הבטיחות שמתאימות לילדכם. מגלשות עלולות לגרום לתאונות גם אם הן ממוקמות בתוך הבית. מסיבה זו, בטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם ברכישת מגלשה לפנים הבית או מגלשה לגינה.

  • בעת הנחת המגלשה על הקרקע, וודאו כי משטח הקרקע אינו קשה ומחוספס כמו מדרכה. משטחים כמו חול, דשא ודק עץ הם משטחים חיצוניים עדיפים למגלשות.
  • חשוב לוודא כי למגלשה כי לכל מגלשת ילדים יש פגושים להחלקה וידיות קלות לאחיזה.
Call Now Button