טלפון להזמנות: 04-3730018

בית עץ לילדים גדולים

כל ילד וילדה אוהבים את בית העץ שלהם. מקום להסתתר ולשחק, בגשם או בשמש. אבל עם כל כך הרבה סגנונות ותכונות, איך בוחרים את בית עץ לילדים גדולים לקטנטנים. חושבים לשדרג את החצר בבתי עץ לילדים? מתלבטים מה נכון עבורכם? הנה מדריך שיעזור לכם בבחירת בית העץ המושלם לחצר האחורית

למה לקנות בית עץ?

לא משנה אם בית עץ לילדים גדולים או מתקן נדנדות. מתקני שעשועים לחצר הן דרך מעולה לנתק את הילדים מהמסך, הילדים מבלים פחות זמן דבוקים לטלוויזיה או ההחלקה על המסך הטאבלט או הטלפון החכם. תרוויחו ילדים מאושרים, פעילים ובריאים יותר.

בית מעץ להמון שנים ארוכות.

בתי משחקים מעץ נראים נהדר, הם עמידים וקל להתקין אותם. הם בדרך כלל גדולים יותר מבתי משחקים מפלסטיק כך שזה ישרת את ילדכם במשך שנים רבות. בית עץ לילדים גדולים מגיעים בעיצובים שונים ומגוונים. אנו מאמינים כי גדול יותר בדרך כלל טוב יותר, במיוחד אם אתם רוצים שילדכם  ישתמשו בבית העץ במשך שנים.

כדאי לקחת שנייה לתכן ולשקול היכן אתם רוצים למקם את בית העץ. בדרך כלל בית העץ מיועד לילדים קטנים תרצו למקם אותו כמו כל מתקני חצר לילדים במקום בו תוכלו לראות מה מתרחש בחוץ כאשר אתם בתוך הבית. כאשר אתם מתקינים בית עץ לילדים גדולים תרצו להעניק להם קצת יותר פרטיות.

בית עץ לילדים גדולים וקטנים

באתר שלנו swing-and-play תוכלו לרכוש מתקני שעשועים לחצר כמו בתי עץ לקטנים ולגדולים, מתקני טיפוס, מגלשות לחצר, מתקן נדנדות ועוד. Swing-and-play היא חברה ליבוא מתקני שעשועים לשימוש ביתי. המוצרים שלנו הם באיכות הגבוהה ביותר בעולם המשחקים ואנו המשווקים הבלעדיים בישראל של החברות המובילות בשוק האמריקאי Swing Kingdom ו-  Kid Kraft – שתי חברות אמריקאיות מהגדולות והנחשבות בעולם בתחומן, המתמחות בתכנון, עיצוב וייצור של מתקני חצר לילדים שילדים אוהבים, במגוון צורות, מידות, צבעים ואביזרים, שיבטיחו שעות של משחק והנעה לכל ילד וילד, תוך שמירה והקפדה על תקני בטיחות מחמירים.

Call Now Button